Rolety dzień - noc bezinwazyjne

Rolety dzień-noc to bardzo ciekawe produkty, które w przeciwieństwie do rolet klasycznych składają się nie z jednej, ale dwóch równolegle ułożonych warstw tkaniny, która składa się z pasków przepuszczających oraz ograniczających dopływ światła. Dzięki temu użytkownik może sterować ilością promieni słonecznych wpadających do pomieszczenia, które będą przedostawać się przez całą powierzchnię okna, nie tylko jego niewielki wycinek (jak w roletach klasycznych). W każdym momencie użytkownik może oczywiście całkowicie zasłonić lub odsłonić szybę.

Rolety dzień noc - dlaczego warto?

Zastanawiasz się, dlaczego lepiej kupić rolety dzień-noc niż inne rodzaje? Po pierwsze ich cena nie jest znacznie wyższa, natomiast funkcjonalność stanowi już ogromną różnicę np. z roletami klasycznymi. Ponadto są to produkty wykonywane na wymiar pod konkretne okno, dlatego zawsze można mieć pewność otrzymania akcesorium, którego rozmiar będzie pasować do danej szyby. Sterowanie roletą dzień-noc jest bardzo proste i nie sprawi nikomu kłopotu. Poza tym tego rodzaju produkty dobrze się prezentują, dlatego mogą stanowić urozmaicenie wystroju.
Sprawdź ofertę rolet okiennych na wymiar!
Rolety - sklep online

Rolety dzień i noc bezinwazyjne - zalety

Zalety rolet bezinwazyjnych dzień-noc są naprawdę różne. Jak wskazuje sama nazwa, montaż bezinwazyjny nie wymaga ingerowania w strukturę okna, dzięki czemu podczas instalacji nie trzeba korzystać z licznych specjalistycznych narzędzi. Nie ma także ryzyka zniszczenia samego okna. Ponadto zamontowanie jednej rolety to maksymalnie kilka minut. Poza tym raz jeszcze podkreślamy możliwość wygodnego dozowania ilości światła wpadającego do pomieszczenia oraz prostotę obsługi, a także świetne wzornictwo.

Dzień noc rolety - gdzie kupić?

Rolety dzień-noc to faktycznie bardzo interesujące produkty, jednak trzeba pamiętać o tym, żeby zaopatrywać się u sprawdzonych producentów, ponieważ w przeciwnym wypadku można otrzymać np. roletę o niewłaściwych wymiarach, mimo podania ich przy składaniu zamówienia. Ponadto renomowani producenci korzystają z wysokiej klasy materiałów, dzięki czemu rolety są wytrzymałe i sprawdzą się nawet w domach i mieszkaniach najbardziej wymagających osób. Mimo swojej jakości, nie są również szczególnie drogie.